To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić.

Ralph Waldo Emerson

Trening umiejętności społecznych dla dorosłych (TUS) - Śląsk, Jaworzno

Trwają zapisy na trening umiejętności społecznych (TUS) dla osób powyżej 18 roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona! Grupa ruszy po zebraniu się wymagającej liczby osób (minimum 8 osób) – nie wcześniej niż w styczniu 2024 roku. 


Co to jest TRENING TUS?

Trening TUS (Trening Umiejętności Społecznych) to grupowa forma pracy z osobami, które doświadczają trudności w funkcjonowaniu społecznym. Praca zorientowana jest na uczenie się umiejętności społecznych, a celem jest poprawa funkcjonowania społecznego. Praca między innymi koncentruje się wokół zdobywania umiejętności skutecznego komunikowania się, asertywności, rozpoznawaniu własnych emocji czy potrzeb.

Dla kogo? Dla osób, które mają trudności w funkcjonowaniu w relacjach.  

CZAS TRWANIA:  3 miesiące (12 spotkań). Grupa ruszy w momencie zebrania się wymaganej minimalnej liczby uczestników – minimum 8 osób. 

MIEJSCE: Jaworzno  

PROWADZĄCY

CENA: 2 100 zł za całość 

Warunkiem przystąpienia do grupy jest udział oraz przejście kwalifikacji. Jest to jedno lub dwa spotkania z prowadzącymi. Koszt jednego spotkania to 170 zł.   

Warunkiem uruchomienia grupy, jest zebranie się minimum 8 uczestników. Maksymalna liczba osób w grupie to 12 osób.

mgr Martyna Szota – psycholog, pedagog oraz psychoterapeutka w trakcie szkolenia organizowanego przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, które przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje doświadczenie zdobywała w wielu ośrodkach, między innymi w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Zabrzu, w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

Obecnie pracuje na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, gdzie zajmuję się psychoterapią grupową pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi i afektywnymi oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w NZOZ Vera-Med w Katowicach. Przyjmuję również w Stowarzyszeniu MOST oraz w Forum „Razem” w Zabrzu, gdzie oferuję wsparcie psychologiczne dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz opiekunów i asystentów osób z niepełnosprawnościami.

mgr Marta Małocha – psycholog, doradca zawodowy, certyfikowany trener umiejętności społecznych, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej.

Na co dzień pracuje jako psycholog Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Oświęcimiu. Dodatkowo udziela wsparcia psychologicznego i motywacyjnego osobom uczestniczącym w projekcie aktywizacji zawodowej, u których problem zawodowy wynika z podłoża natury emocjonalnej i psychicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała również na Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Pracowała również z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami jako psycholog w Szkole Podstawowej w Brzezince i z Podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej i Schroniska dla Niepełnosprawnych Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach.

Zespół Manufaktury Zmiany

Prowadzimy na Śląsku profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży, terapię par, małżeństw oraz rodzin. Jaworzno, Imielin, Mysłowice – to miasta, w których mamy swoje oddziały. Dzięki umiejscowieniu naszych gabinetów, docieramy do pacjentów z miasta Katowice i okolic. Z naszych usług psychologicznych i psychoterapeutycznych korzystają mieszkańcy takich miast jak Sosnowiec, Chrzanów, Lędziny czy Chełm Śląski. Mamy również pacjentów z okolic miast Libiąż, Chełmek czy Bieruń.li

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.