To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić.

Ralph Waldo Emerson

Konsultacja/ terapia online

Konsultacja psychologiczna online

Czasami odbycie wizyty w gabinecie może być niemożliwe lub bardzo utrudnione ze względu na stan zdrowia lub miejsce zamieszkania. W takich przypadkach kontakt z psychologiem online może być jedyną możliwą opcją skorzystania z pomocy. Dlatego udostępniamy Państwu konsultacje psychologiczne online.

Psycholog przez Internet skonsultuje temat oraz zarekomenduje dalszą propozycję leczenia jak np. psychoterapia indywidualna, par lub rodzin, poradnictwo psychologiczne, interwencja kryzysowa, terapia uzależnień. Czasami może być wskazana tradycyjna forma terapii w gabinecie. W takiej sytuacji poinformujemy o możliwych opcjach i damy wskazówki do dalszego postępowania.

Psycholog online

Rozmowa z psychologiem online odbywa się za pomocą aplikacji takich jak Skype, Zoom, WhatsApp.  Z usług psycholog online mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie lub niepełnoletnie za zgodą rodziców/opiekunów. Psycholog dziecięcy odbywa najpierw konsultację z rodzicami/opiekunami dziecka

Jak umówić się na konsultacje psychologiczne online?

  1. Wyślij zgłoszenie chęci udziału w konsultacji psychologicznej online na adres kontakt@manufakturazmiany.pl z krótkim opisem problemu lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego>>
  2. Otrzymasz maila zwrotnego z informacją o dostępnych terminach oraz numer konta do wykonania przelewu. Wizyta zostaje zarezerwowana po wykonaniu przelewu.
  3. W ciągu 24 godzin od otrzymania opłaty otrzymasz maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia płatności oraz informacjami niezbędnymi do połączenia się z psychologiem, psychoterapeutą online.
  4. Znajdź spokojne miejsce, gdzie będziesz mógł swobodnie rozmawiać i gdzie będziesz mieć pewność, że nikt Ci nie przeszkodzi.
  5. W wyznaczonym dniu i określonej godzinie zaloguj się w aplikacji i czekaj na połączenie z psychologiem/ psychoterapeutą.

Konsultacja psychologiczna online jest objęta całkowitą tajemnicą (zarówno jej treść jak i fakt odbywania).

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 oraz ul. Farna 6

Mysłowice, ul. Wojska Polskiego 3/1 (parter)

Imielin, ul. Hallera 39 (parter)

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.