psycholog roksana walkiewicz

Roksana Walkiewicz

Tytuł magistra psychologii uzyskałam kończąc studia na Akademickiej Uczelni GWSH w Katowicach. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Katowicach. Jestem również certyfikowanym coachem na poziomie ACC oraz mediatorem rodzinnym.

Podstawową mojej pracy jest przekonanie o tym, że doświadczenie, nawet to, którym nie chcemy się chwalić, jest doskonałym fundamentem pod przyszłe osiągnięcia. To właśnie człowiek, wraz ze swoim doświadczeniem, które jest dobrym zasobem tak jak talenty czy pragnienia, jest w stanie osiągnąć określony dobrostan, w którym on sam, tu i teraz czuje się dobrze. Człowiek nie jest bezludną wyspą, zatem w swojej pracy nie zapominam o wpływie otaczających nas osób i o tym, jak klient chce by wyglądały relacje z nimi.

Każdy człowiek jest inny, dlatego też wspólnie z klientem szyjemy na miarę, sposób oddziaływań terapeutycznych, będących sumą składową posiadanej wiedzy i doświadczenia z zakresu psychologii, psychoterapii, coachingu i mediacji oraz indywidualnych preferencji klienta.

Swoje doświadczenie praktyczne zdobyłam w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Jaworznie oraz w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jaworznie. Obecnie, poza pracą w gabinecie, pracuję w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie, gdzie prowadzę wsparcie i poradnictwo dla dzieci i młodzieży z różnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z Zespołem Aspergera i Autyzmem. Pomocą objęci są również rodzice i opiekunowie. Doświadczenie z dziećmi i młodzieżą zdobywam też w Szkole Podstawowej Nr 2 w Imielinie. Pracuję również z najmłodszymi dziećmi, w Żłobku Zielone Wzgórze w Jaworznie, gdzie od 2017 roku, mam okazję obserwować i wspierać ich harmonijny rozwój. Mojej uwadze nie umknął również rozwój dzieci na poziomie przedszkolnym – współpracowałam z Gumisiowym Przedszkolem w Mysłowicach. Praktyczne umiejętności zdobyłam również podczas sesji coachingowych i sesji mentorskich w czasie certyfikacji z zakresu coachingu oraz podczas szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Katowicach.

Miałam szczęście towarzyszyć człowiekowi, na wszystkich etapach jego rozwoju. Zdobyte doświadczenie, jest moim wielkim zasobem.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz z dziećmi.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.