Martyna Szota

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Studia psychologiczne i pedagogiczne ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, obecnie uczestniczę w całościowym szkoleniu, organizowanym przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, które przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam w wielu ośrodkach, między innymi w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Zabrzu, w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

Obecnie pracuję na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, gdzie zajmuję się psychoterapią grupową pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi i afektywnymi oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w NZOZ Vera-Med w Katowicach. Przyjmuję również w Stowarzyszeniu MOST oraz w Forum „Razem” w Zabrzu, gdzie oferuję wsparcie psychologiczne dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz opiekunów i asystentów osób z niepełnosprawnościami.

W pracy z pacjentem bliskie jest mi podejście psychodynamiczne, jednak zawsze staram się dopasować metody do indywidualnych potrzeb osoby, z którą współpracuję. Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno – zawodowym psychologa oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów PTP.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, poddaję swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz stale uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach podnosząc tym swoje kwalifikacje.

Przyjmuję młodzież oraz osoby dorosłe.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.