Marta Małocha

Tytuł magistra psychologii uzyskałam kończąc studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej. Z wykształcenia jestem również doradcą zawodowym, certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych.

 

Na co dzień pracuję jako psycholog Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Oświęcimiu. Dodatkowo udzielam wsparcia psychologicznego i motywacyjnego osobom uczestniczącym w projekcie aktywizacji zawodowej, u których problem zawodowy wynika z podłoża natury emocjonalnej i psychicznej.

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam również w ramach praktyk świadcząc wsparcie psychologiczne Pacjentom Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Pracowałam również z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami jako psycholog w Szkole Podstawowej w Brzezince i z Podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej i Schroniska dla Niepełnosprawnych Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach.

 

Ważne jest dla mnie podążanie za klientem i jego potrzebami, stworzenie relacji opartej na szacunku, zrozumieniu i poczuciu bezpieczeństwa. W praktyce psychologicznej korzystam z terapii poznawczo-behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) i racjonalnej terapii zachowania (RTZ). W zależności od potrzeb wykorzystuję również metody stosowane w innych nurtach terapeutycznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.