Magdalena Wolak

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie całościowego szkolenia.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe nadające kwalifikacje przygotowania pedagogicznego w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

Obecnie biorę udział w czteroletnim kursie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez   Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży – np. w Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach oraz na Oddziale Psychosomatyki  i Psychiatrii w ZOZ w Oświęcimiu. Nieprzerwanie od 2016 roku pracuje na stanowisku psychologa w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oświęcimiu i Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Oświęcimiu. Ukończyłam liczne szkolenia (np. „Zachowania agresywne – warsztat i narzędzia do pracy z dziećmi i ich rodzicami”, “Kompetencje wychowawcze przyszłości – edukacja alternatywna i doskonalenie zawodowe”,  „Metoda Talking Teens” /UK, Bradford/, „Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym” – etap I i II, „Mutyzm wybiórczy jako nowe wyzwanie diagnostyczno-terapeutyczne”) oraz szkolenia nadające uprawnienia diagnostyczne, które wykorzystuję w swojej pracy zawodowej.Kierując się dobrem pacjentów stale staram się podnosić swoje kwalifikacje i poszerzać wiedzę.

W mojej pracy istotne jest dla mnie podążanie za pacjentem i budowanie relacji terapeutycznej. Dopasowuję metody i techniki w zależności do indywidualnych potrzeb pacjenta i dynamiki jego problemu.

Oferuje terapię indywidualną młodzieży jak i osobom dorosłym. Oprócz pracy terapeutycznej prowadzę diagnozę psychologiczną. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji.


psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.