Magdalena Wolak

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego kursu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe nadające kwalifikacje przygotowania pedagogicznego w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staż w Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach oraz na Oddziale Psychosomatyki i Psychiatrii w ZOZ w Oświęcimiu, jak również pracując przez 6 lat jako psycholog w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Oświęcimiu. Ukończyłam liczne szkolenia (np. „Zachowania agresywne – warsztat i narzędzia do pracy z dziećmi i ich rodzicami”, “Kompetencje wychowawcze przyszłości – edukacja alternatywna i doskonalenie zawodowe”, „Metoda Talking Teens” /UK, Bradford/, „Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym” – etap I i II) oraz szkolenia nadające uprawnienia diagnostyczne, które wykorzystuję w swojej pracy zawodowej. Kierując się dobrem pacjentów stale staram się podnosić swoje kwalifikacje i poszerzać wiedzę.

Obecnie pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oświęcimiu, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną, indywidualną terapią młodzieży i jestem koterapeutą w prowadzeniu terapii rodzinnej.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Pracuję z osobami doświadczającymi m. in. zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, depresji, trudności w relacjach interpersonalnych oraz znajdujących się w kryzysie. W mojej pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście i budowanie relacji z pacjentem.

W pracy kieruje się kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a własną pracę poddaję regularnej superwizji.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.