psycholog katarzyna wurzel bień

Katarzyna Wurzel-Bień

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą indywidualnym, par i rodzin, mediatorem sądowym w sprawach rodzinnych i cywilnych. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Umiejętności psychoterapeuty zdobywałam uczestnicząc w kursie psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej w pracy psychologa klinicznego u Pani Dr n. hum. Wandy Badury – Madej akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, studium Time Perspective Therapy autorstwa Philipa Zimbardo, Rosemary i Richard Sword organziowane przez Europejski Instytut Psychologii i Psychoterapii oraz pierwszy stopień treningu Mindfulness Based Stress Reduction wg prof. Jona Kabat – Zinna organizowany przez firmę Kwantum.

Swoje doświadczenia w pracy z pacjentem zdobywałam m.in. w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki w Katedrze Psychiatrii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Centrum Neurorehabilitacji im. Zofii i Józefa Dziurkowskich w Czeladzi,  w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 2 w Katowicach, w II Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujących Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Mysłowicach.

W swojej pracy łączę dwa nurty pracy psychoterapeutycznej – psychodynamiczny i systemowy – koncentruję się nie tylko na wewnętrznym świecie pacjenta, ale staram się też zrozumieć, jaki wpływ ma system rodzinny na daną sytuację. Wychodzę bowiem z założenia, że nikt nie jest „bezludną wyspą”, każdy z nas żyje w otoczeniu innych osób, które wzajemnie na siebie oddziałują generując określone reakcje.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, współpracuję z innymi psychologami i terapeutami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego
Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego
Towarzystwa Psychiatrycznego
.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.