psycholog joanna moroń

Joanna Moroń

Jestem psychoterapeutą, socjologiem, mediatorem i negocjatorem. Ukończyłam całościowe 4- letnie szkolenie psychoterapii w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych, certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Aktualnie i przygotowuję się do procesu certyfikacji. Ukończyłam Studium Reintegracji Społecznej oraz Studium Metod Psychokorekcyjnych Towarzystwa Psychoprofilaktycznego w Warszawie.

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży, par oraz psychoterapią rodzin. W swojej pracy łączę dwa nurty – systemowy i psychodynamiczny. W zależności od potrzeb, wykorzystuję również metody stosowane w innych nurtach terapeutycznych. Doświadczenie zdobywałam pracując jako asystent rodziny.

Wspieram osoby będące w kryzysie, zmagające się z obniżonym nastrojem, depresją, problemami w relacjach, zaburzeniami emocji, cierpiące z powodu nerwicy lub lęków. Z parami i rodzinami pracuję nad problemami i konfliktami w małżeństwie/partnerstwie, konfliktami z dziećmi, trudnościami we wzajemnych kontaktach między członkami rodziny, problemami rozwojowymi, edukacyjnymi, wychowawczymi dzieci, które wpływają na funkcjonowanie rodziny, sytuacjami około rozwodowymi oraz chorobami psychosomatycznymi.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.