psycholog dagmara suma

Dagmara Suma

Jestem pedagogiem,  trenerem umiejętności miękkich (V poziom EQF), absolwentką Studium Reintegracji Społecznej Towarzystwa Psychoprofilaktycznego i terapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych. Przygotowuję się do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży (pow. 16 roku życia) oraz psychoterapią rodzin.

Wspieram osoby zmagające się z depresją, obniżonym nastrojem, problemami w relacjach, zaburzeniami emocji, będące w kryzysie, cierpiące z powodu nerwicy lub lęków. Chętnie też towarzyszę tym, którzy pragną rozwinąć się, lepiej poznać i zrozumieć.

Zapraszam rodziny doświadczające kłopotów w relacjach z dziećmi – gdy pojawiają się trudne do zrozumienia zachowania, gdy mimo różnych działań wychowawczych problemy nie znikają.

Doświadczenie zdobywałam w pracy dla różnych organizacji pozarządowych, w szkołach i świetlicach środowiskowych. Jestem współtwórczynią Centrum Kreatywnej Edukacji DRAO, w którym razem z Marcinem Drzazgą realizujemy projekty rozwojowe dla dzieci i młodzieży szkolnej na terenie całego kraju.

Ukończyłam szereg szkoleń i kursów rozwijających mój warsztat pracy o techniki pracy z ciałem i umiejętności związane z interwencją kryzysową. Integralną częścią doskonalenia zawodowego jest dla mnie dbałość o rozwój własny i równowagę emocjonalną.

Specjalizuję się w nurcie systemowym i psychodynamicznym. Co ważne – czerpię też dużo z innych paradygmatów psychoterapii, bo wiem, że każdy człowiek ma inne potrzeby, a tym samym nie istnieje jedno podejście dobre dla wszystkich.

Swoją pracę na bieżąco poddaję superwizji. (

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.