Dagmara Stus

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz socjologiem, posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaworznie, Centrum Rehabilitacji Magdaleny Bułanowskiej w Sosnowcu oraz Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu. Metod pracy stosowanych w psychoterapii uczyłam się w trakcie dwuletniego szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w szkoleniach, swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

 

Oferuję pomoc psychologiczną. To szczególny rodzaj relacji specjalisty z drugim człowiekiem, którego celem
nadrzędnym jest dobro osoby wspomaganej.  Zapraszam osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych, doświadczające cierpienia. Cel spotkań ustalany jest wspólnie z klientem, najczęściej obejmuje rozwój umiejętności i sposobów radzenia sobie z objawem, poprawę jakości życia oraz funkcjonowania w otaczającym świecie. Ważny obszar mojej praktyki stanowi poszukiwanie możliwości zastosowania metod psychologicznych wspierających leczenie objawów somatycznych. 

Pracuję w modalności integracyjnej, w zależności od indywidualnych trudności i potrzeb pacjenta wykorzystuję techniki różnych szkół psychoterapii.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa  Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.