psycholog anna szylko

Anna Szylko

Jestem psychologiem, pedagogiem, psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłam „Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej” w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w placówkach oświatowych (obecnie w poradni psychologiczno-pedagogicznej), pełniąc  funkcję kuratora społecznego, w ramach stażów przygotowujących mnie do zawodu psychoterapeuty, a także poprzez pracę psychoterapeutyczną w gabinecie. 

Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe doświadczające różnego rodzaju trudności życiowych, braku satysfakcji, trudności w relacjach, będących w kryzysie, pragnących zmiany w swoim życiu. Mam duże doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży przeżywającym  trudności emocjonalne oraz edukacyjne. Oferuję także wsparcie wychowawcze dla rodziców, najczęściej poprzez psychoedukację, konsultacje indywidualne lub rodzinne.

W obszarze moich zainteresowań zawodowych znajduje się psychoterapia osób dorosłych i młodzieży, szeroko rozumiane poradnictwo, psychoedukacja, profilaktyka oraz diagnoza psychologiczna. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Pracuję pod superwizją certyfikowanych superwizorów PTPPd.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.