Anna Kajda


Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, socjoterapeutką oraz trenerką umiejętności społecznych.


Swoją wiedzę stale poszerzam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie odbywam całościowe szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów.


Moje zainteresowania koncentrują się wokół pracy terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi. Na co dzień pracuję w Manufakturze Zmiany oraz w Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home w Krakowie, gdzie prowadzę procesy indywidualne, grupy socjoterapeutyczne dla młodzieży oraz warsztaty profilaktyczne. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym psychoterapeuty, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.


Każdej osobie, której pomagam oferuje indywidualne podejście do zgłaszanych trudności. Podejście psychodynamiczne pozwala przyjrzeć się nieuświadomionym konfliktom psychicznym, które często przyczyniają się do przeżywania dyskomfortu i cierpienia w życiu codziennym.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Jaworzno, ul. Farna 6

Mysłowice, ul. Wojska Polskiego 3/1 (parter)

Imielin, ul. Brata Alberta 8a

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.