Adrian Nicieja

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji. Członek Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dotychczasowe uprawnienia uzyskałem poprzez studia wyższe na kierunku psychologia (org. przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach), następnie poprzez studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna (org. przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach), aż do aktualnego momentu całościowego kursu psychoterapii w Fundacji “Na Szlaku” w Krakowie, objętego opieką naukową prof. dr hab. n. med. Bogdana de Barbaro.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji grupowej, jak i indywidualnej.

Pracuję psychoterapeutycznie w “Manufakturze Zmiany” w Mysłowicach i Imielinie, a także w “Przestrzeni”, Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju w Katowicach. Doświadczenie zawodowe kolejno gromadziłem poprzez pracę w Domu Dziecka w Katowicach, następnie w szkole średniej TEB, poradniach zdrowia psychicznego dla osób dorosłych Feniks (Gliwice, Tychy), NZOZ “Syriusz” w Żorach, gdzie w indywidualnym procesie psychoterapii indywidualnej i grupowej prowadziłem dzieci i młodzież od 9 r.ż., do pow. 18 r.ż.

 

W ramach oddziaływań zapraszam do kontaktu w formie konsultacji indywidualnych, psychoterapii indywidualnej, a także konsultacji par, rodzin.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Jaworzno, ul. Farna 6

Mysłowice, ul. Wojska Polskiego 3/1 (parter)

Imielin, ul. Brata Alberta 8a

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.