Gabinet w Mysłowicach

Psycholog Mysłowice

Gabinet psychoterapii, poradnia psychologiczna Manufaktura Zmiany w Mysłowicach to miejsce, gdzie możecie Państwo skorzystać z kompleksowej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Psychoterapia Mysłowice

Oferujemy usługi z zakresu psychoterapii: indywidualnej, par i rodzin. Psychoterapia indywidualna skierowana jest to osób dorosłych, dzieci i młodzieży. W Mysłowicach pracujemy w nurcie psychodynamicznym, systemowym oraz poznawczo – behawioralnym (CBT). Zakres naszych usług dotyczy wszelkich trudności dotyczących zdrowia psychicznego. Metody pracy są dobierane w zależności od zgłaszanego problemu. Więcej informacji na temat tego, czym się zajmujemy,
można znaleźć w zakładce „o nas”>>

Świadczymy również usługi dotyczące pomocy psychologicznej oraz diagnozy psychometrycznej. Psycholog w Mysłowicach świadczy usługi z zakresu wsparcia psychologicznego, diagnozy, poradnictwa i interwencji kryzysowej. Dotyczy to pacjentów w każdym wieku.

Psycholog dziecięcy Mysłowice

W przypadku, gdy trudności dotyczą dziecka, forma pomocy jest dobierana w zależności od wieku. W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, na pierwsze spotkanie zapraszani są opiekunowie. Podczas konsultacji wychowawczej ustalamy wspólnie dalsze postępowanie – czasami pracujemy z samymi opiekunami/ rodzicami, czasami z całą rodziną lub tylko z dzieckiem. W przypadku pracy z dzieckiem, konieczna jest pisemna zgoda obojga opiekunów.  

Dojazd Mysłowice

Nasza placówka znajduje się w Przychodni „Czwórka” w Mysłowicach, na ul. Wyspiańskiego, w centrum miasta. Przychodnia posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Obok budynku znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Przychodnia posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. 

Dojazd do Mysłowic jest bardzo dogodny z takich miast jak Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Czeladź, Chorzów czy Świętochłowice.

Umówienie wizyty do psychologa

Wolny termin można sprawdzić w elektronicznym kalendarzu do umawiania wizyt>> Jeżeli nie znajdziecie Państwo dogodnej daty spotkania, prosimy o kontakt poprzez adres e-mailowy lub telefon>> Będziemy wtedy informować na bieżąco o wolnych terminach.

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Manufaktura Zmiany - MYSŁOWICE ul. Wyspiańskiego 19 Mysłowice 41-400 tel.: +48 608 677 008 mail: kontakt@manufakturazmiany.pl

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.