Gabinet w Jaworznie

Psycholog Jaworzno

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju w Jaworznie

Zapraszamy do naszego gabinetu psychoterapii i rozwoju w mieście Jaworzno. Staramy się tworzyć komfortowe warunki, aby każdy mógł się poczuć u nas bezpiecznie. Posiadamy gabinety przystosowane do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz do pracy z parami i rodzinami. Pamiętamy również o opiekunach czekających na dzieci, biorące udział w swojej terapii. M.in. dla tych osób stworzyliśmy wygodne pomieszczenie z kanapą, stołem do pracy oraz aneksem kuchennym, gdzie można skorzystać z poczęstunku, napić się kawy czy herbaty.

 

Psychoterapia Jaworzno

Mamy szerokie doświadczenie w leczeniu zaburzeń nastroju (jak np. depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych, osobowości, zaburzeń odżywiania, leczeniu uzależnień. Pracujemy również z trudnościami, które dotykają pary i rodziny. Więcej informacji na temat tego, czym się zajmujemy,
można znaleźć w zakładce „o nas”>>

Po umówieniu wizyty, najpierw odbywa się tzw. konsultacja psychologiczna. Konsultacja to spotkanie, podczas którego psycholog / psychoterapeuta diagnozują wstępnie przyczyny problemu i rekomendują odpowiednią ścieżkę pomocy. Jest to ustalane wspólnie z pacjentem. Konsultacje to zazwyczaj kilka spotkań – od jednego do około pięciu, w zależności od zgłaszanych trudności. 

Zaufany psycholog w Jaworznie

Oferujemy również inne usługi w mieście Jaworzno. Psychoterapia jest jedną z form pracy, ale można skorzystać również z usług psychologa. Dla naszych pacjentów udostępniamy interwencje kryzysowe, wsparcie psychologiczne, treningi uważności, relaksacje, warsztaty rozwojowe oraz diagnozę psychologiczną.

W Jaworznie możecie Państwo również skorzystać ze wsparcia psychologa dzieci i młodzieży.

Dojazd Jaworzno

Nasz gabinet psychoterapii znajduje się w dogodnej lokalizacji na Osiedlu Podłęże w mieście Jaworzno.

Dojazd jest dla osób zmotoryzowanych (od strony Katowic – autostradą A4 w kierunku Kraków, zjazd na drogę E75/S1 w kierunku  Łódź/ Warszawa,  Mysłowic i Chrzanowa – DK79, jak i od strony Imielina i Chełmu Śląskiego oraz Olkusza i Bukowna). Obok placówki znajdziecie Państwo bezpłatne miejsca parkingowe.

Dojazd dla osób korzystających z komunikacji miejskiej – obok gabinetu znajduje się przystanek autobusowy „Podłęże Osiedle”- linie autobusowe 303, 314, 328, 344, 369, 372, 373, N1).

Wolny termin można sprawdzić w elektronicznym kalendarzu do umawiania wizyt>> lub kontaktując się z nami poprzez adres e-mailowy lub telefon>

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Manufaktura Zmiany - JAWORZNO al. Piłsudskiego 31/69 Jaworzno 43-600 tel.: +48 608 677 008 mail: kontakt@manufakturazmiany.pl

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.