Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.

Carl Bard

Windą do nieba

Warsztat dla par i małżeństw o różnym stażu w związku, którego celem jest rozwój związku i komunikacji między partnerami.
Pary często unikają poruszania trudnych tematów czy wzajemnej krytyki w strachu przed kłótnią, konfliktem czy zranieniem uczuć partnera. Przemilczenie trudnych tematów powoduje, że zaczynają się rozrastać i para znajduje się nieustannie na granicy kłótni i ciągłego poirytowania. Dochodzi do sytuacji, kiedy pozornie błaha sytuacja wywołuje ogromny konflikt, którego podłoża, przynajmniej jedna ze stron, nie jest świadoma. Brak szczerej rozmowy i „zmiecenie problemu pod dywan” powoduje, że konflikty pojawiają się coraz częściej i o coraz większym nasileniu. Im dłużej w to brnie, tym trudniej jest dotrzeć do przyczyny źródłowej, a tym samym do rozwiązania problemu.
Podczas warsztatu pracujemy nad komunikacją w związku, zastanowimy się, dlaczego niektóre związki bywają bardzo trudne oraz omawiamy wzajemne oczekiwania, potrzeby oraz rozbieżności występujące między partnerami, którzy chcą dzielić swoje życie z drugą osobą.

Potwierdzeniem decyzji uczestnictwa jest zaliczka w wysokości 200 zł na konto.

Koszt: 690 zł/para, cena promocyjna przy wykonaniu płatności do 31 lipca – 590 zł

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.