Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.

Carl Bard

Poznaj swoją ciemną stronę mocy

Warsztat dla osób pełnoletnich, którego celem jest uwolnienie energii życiowej poprzez rozwój osobisty i lepsze poznanie siebie.
Każdy z nas posiada co najmniej kilka cech, zachowań, których w sobie nie lubi. Cechy te staramy się ukryć, zakopać głęboko w ziemi, aby były niezauważalne dla innych, jak i dla nas samych. Zapomnieć, zanegować, udawać, że ich nie ma. Gdy spotykamy naszą „mroczną stronę”, czyli wszystko to, co uważamy za złe, co nie pasuje do idealnego obrazu naszej osoby (stworzonego przez nas samych, rodzinę, partnera, otoczenie), staramy się od tego odwrócić. Zakopujemy to tak głęboko, aż w pewnym momencie zapominamy, ze coś zakopaliśmy. Nie oznacza to jednak, że tego nie ma. Wyparte elementy żyją w nas i pożerają naszą energię życiową.
Celem warsztatu jest uwolnienie energii życiowej, radości z życia, chęci odkrywania świata poprzez lepsze poznanie siebie i swojej ciemnej strony. Omówimy i wypróbujemy różne sposoby, które mogą pomóc w jej akceptacji.

Potwierdzeniem decyzji uczestnictwa jest zaliczka w wysokości 100 zł na konto.

Koszt: 550 zł/osoba, cena promocyjna przy wykonaniu płatności do 15 lipca – 480 zł

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.