Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.

Carl Bard

Homo Corporaticus – czyli jak pracować i nie zwariować w korporacji

Warsztat dla pracowników korporacji, których praca wpływa negatywnie na życie rodzinne, społeczne i zdrowotne.
Praca w środowisku korporacyjnym wiąże się z wieloma trudnościami – powstrzymywanie emocji, kreowanie określonego wizerunku siebie, pokazywanie siebie z najlepszej strony, koncentracja na zadaniach i pracy, brak równowagi między życiem prywatnym o zawodowym, brak czasu na pasje oraz ich utrata, brak poczucia sensu i celu, życie w napięciu, stresie i złości, bycie „w przyszłości” zamiast bycia „tu i teraz”, utrata kontaktu ze swoim ciałem, problemy zdrowotne – takie jak np. bóle głowy, problemy gastryczne czy obniżona odporność, trudne relacje w pracy takie jak wykorzystywanie swojej pozycji i znajomości, nieszczerość i zawiść.
Podczas warsztatu przyjrzymy się trudnościom w życiu codziennym – w pracy i w życiu prywatnym, odkryjemy mechanizmy, które utrudniają nam zdrowe funkcjonowanie i zastanowimy się jak być sobą w otoczeniu, które preferuje określony styl zachowania, jak żyć „tu i teraz”, ustalać priorytety życiowe. Przedstawimy również sposoby walki ze stresem oraz radzenie sobie w trudnych, zawodowych relacjach.

Potwierdzeniem decyzji uczestnictwa jest zaliczka w wysokości 100 zł na konto.

Koszt: 550 zł/osoba, cena promocyjna przy wykonaniu płatności do 15 sierpnia – 480 zł

psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.