Magdalena Czuban

Od ponad 15 lat zajmuję się rozwojem osobistym i wprowadzaniem pozytywnych zmian w życiu oraz wspieraniem ludzi w rozwoju. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz kończę studia na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na kierunku psychoonkologia. Ukończyłam kurs Mindfulness Based Stress Reduction – Kurs uważności i redukcji stresu wg prof. Jona Kabat – Zinna. Jestem trenerem biznesu po Szkole Trenerów Metrum Beaty Kozak i instruktorem Slow Joggingu certyfikowanym przez Slow Jogging International Association. W ramach swoich zainteresowań skończyłam również studia na kierunku Ajurweda – Holistyczne podejście do życia i zdrowia.

Do pracy z drugim człowiekiem podchodzę wielopłaszczyznowo. Biorę pod uwagę potrzeby, możliwości i osobowość drugiego człowieka. Nie ma dwóch takich samych relacji, dwóch takich samych procesów coachingowych czy psychoterapeutycznych. W swojej pracy koncentruję się na budowaniu relacji terapeutycznej opartej na autentyczności, szacunku i spontaniczności.

Doświadczenie zdobywałam w korporacjach pracując wiele lat jako executive coach oraz menager odpowiadający za rozwój pracowników. Wcześniej jako socjoterapeuta pracowałam z młodzieżą zagrożoną doświadczeniami przestępczymi w świetlicach środowiskowych oraz pracowałam z osobami odnajdującymi swoje miejsce w społeczeństwie – a wcześniej wykluczonym społecznie, pokonującymi trudności emocjonalne, wychodzącymi z kryzysów osobistych w ośrodkach interwencji kryzysowej. Pracowałam i aktualnie pracuję z ludźmi doświadczającymi wypalenia zawodowego oraz funkcjonującymi w długotrwałym stresie. Współpracuję z Instytutem Onkologii w Gliwicach oraz odbyłam staż w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie na Oddziale Onkologii i Hematologii Dzieci. Pracuję również z osobami przewlekle chorymi (np.onkologicznie) oraz z ich rodzinami. Pomagam oswajać stres umierania oraz towarzyszę w żałobie.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz terapię par. Zapraszam zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież.

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.