Anna Gramatyka

Od wielu lat pracuję w korporacjach jako specjalistka od… ludzkich spraw, to jest w HR. Chętnie dzielę się umiejętnościami i wiedzą. Lubię współpracować. Źle się czuję w rywalizacji, nie lubię jej. Nie jestem też zbyt ekstrawertyczna, wręcz przeciwnie – lubię ciszę, spokój, uważność; zwracam uwagę na szczegóły i niuanse, a tu z pewnością przydaje się namysł, brak pośpiechu, czas. Taka też jest joga i to właśnie jest dla mnie najbardziej ujmujące i poruszające, to sprawiło, że się w niej odnajduję.

Od wielu lat uprawiam sport, jestem aktywna – pływam, jeżdżę na rowerze, uprawiam sporty siłowe. Na pierwszych zajęciach jogi, parę lat temu, zachwyciła mnie jej dokładność, zwracanie uwagi na detale, wielka uwaga, jaką nauczyciel/ka poświęca ćwiczącym. Joga zainteresowała mnie na tyle, że w tej chwili nie tylko jestem jej nauczycielką i zdobyłam certyfikat pozwalający mi uczyć; praca z ciałem, oddechem, powięzią – wszystko to niezwykle mnie pociąga i interesuje. Jesteśmy całością – ciało i emocje łączą się w nas nierozerwalnie, nieustannie na siebie oddziałując.
Jestem absolutnie przekonana, że łączenie pracy ciała i duszy to coś, czego każdy i każda z nas potrzebuje – to przynosi radość!
psycholog śląsk manufaktura zmiany

Manufaktura Zmiany

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju

tel. +48 608 677 008

kontakt@manufakturazmiany.pl

Regulamin świadczenia usług

Tu przyjmujemy:

Jaworzno, al. Piłsudskiego 31/69 

Mysłowice, ul. Wyspiańskiego 19 (przychodnia „Czwórka”)

Imielin, ul. Niemcewicza 5b

Polityka prywatności

Copyright © 2021 Manufaktura Zmiany | Wszelkie prawa zastrzeżone.